Zpět

Májové novinky v INTEO

Přidáno: 10:48, 17.05.2019 Počet shlédnutí: 645

17 May 2019

Ďalšia várka inovácií pre váš e-shop od INTEO.sk

Májové novinky v INTEO

V administrácii vášho webu pribudli nové bloky:

 

Sociálne siete

Informujte svojich zákazníkov o tom, na ktorých sociálnych sieťach vás nájdu. Prelinkujte ich cez moderné ikonky, napr. v pätičke svojho webu. Viac informácií o tom, ako blok pridať, nájdete v našom FAQ.

 

Výhody

Ukážte návštevníkom webu benefity nákupu vo vašom e-shope. Blok Výhody umožňuje, okrem základných ikoniek, pridať aj vlastné obrázky. Doplňte na svoj e-shop top predajné argumenty a konkurenčné výhody a oslovte nových zákazníkov.

 

A tiež:

Zoznamy produktov

Produktové zoznamy slúžia prihláseným používateľom na vytvorenie nákupných zoznamov pre neskorší nákup. Používateľ po prihlásení uvidí všetky svoje zoznamy, môže meniť ich názvy, vytvoriť nové, zmazať, pridať všetky produkty do nákupného košíka či zdieľať svoj zoznam s rodinou a priateľmi.

 

Možnosť pridať produkt medzi obľúbené

Registrovaní zákazníci vášho e-shopu si po prihlásení môžu pridať obľúbené produkty cez ikonku ❤ v detaile produktu alebo priamo vo výpise produktov danej kategórie.

 

Odkazy na produkty

Premýšľate, ako svojim zákazníkom uľahčiť prezeranie produktov vo Vašom e-shope? Aktivujte si funkciu Odkazy na predchádzajúci a nasledujúci produkt.

 

Dajte nám vedieť, ako sa vám páčia.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře