Výber výhodných ponúk

Okrem štandardných balíčkov služieb vám ponúkame, v spolupráci s našimi partnermi, zľavy a kupóny na ďalšie služby. Absolvovanie týchto seminárov a kurzov, alebo využitie služieb vám môžu pomôcť pri podnikaní a zvýšiť predaj Vašich produktov.

tip Tieto ponuky priebežne aktualizujeme. Viac informácií nájdete v administrácii vášho e-shopu v sekcii NASTAVENIA / VÝHODNÉ PONUKY.

Kupón Google Adwords v hodnote 75 € zdarma

google adwords

Stačí keď si dobijete kredit 25 € a po jeho minutí, do 5 dní, bude na Váš účet pripísaný kredit v hodnote 75 €.

 

15% zľava na školenia v Pricemania Academy

Pricemania

Pricemania Academy vám ponúka jedinečný vzdelávací e-commerce program pre e-shopy a on-line firmy pôsobiace na slovenskom trhu. Celou problematikou on-line podnikania prevedú účastníkov špičkoví mentori formou interaktívnych workshopov a webinárov.

 

10% zľava na certifikáciu eshopu od Overenyshop.sk

overeny shop

Vďaka tejto službe získate certifikáciu vášho E-shopu. váš obchod bude môcť používať našu "Ochrannú známku", ktorá zaručuje, že váš internetový obchod má "Všeobecné obchodné podmienky", "Reklamačný poriadok" a všetky náležitosti v úplnom súlade podľa zákona. Certifikáciu E-shopu môže dostať len ten obchod, ktorý spĺňa naše "Pravidlá certifikácie".

 

Tomikup

tomikup

Tomikup je wishlist, zastrešujúci Eshopy všetkých platformiem. Zákazníkovi stačí len jeden účet, pomocou ktorého si ukládá svoje priania v rôznych internetových obchodoch. Rovnako tak si pomocou 3 kliknutí ľahko uloží nápad na darček. Před rôznymi sviatkami rozpošleme tento wishlist jeho priateľom. Predajca tak získa nových návštevníkov s veľkou prevdepodobnosťou nákupu.

 

Zľava 10% na Tréning obsahového marketingu

včelište

Tréning obsahového marketingu vám pomôže spoznať vašu cieľovú skupinu, čo najlepšie ju osloviť a zvýšiť predaj prostredníctvom kvalitného obsahu. Vďaka videám, pracovným listom a dokumentom rýchlo pochopíte podstatu obsahového marketingu. Investícia sa vám vráti v podobe nových a spokojných zákazníkov. Pre všetkých BiznisWebákov sme pripravili špeciálnu, 10% zľavu.