Quatro (VÚB) - splátkový systém

Pridaním splátkového systému QUATRO do svojho e-shopu umožníte zákazníkom nakupovať produkty na splátky cez Quatro.

Implementácia do internetového obchodu zahŕňa splátkovú kalkulačku, ktorá sa zobrazuje pred dokončením objednávky a presmerovanie na stránky, kde zákazník vyplní splátkovú žiadosť.

Pred aktiváciou Quatro kontaktujte pracovníkov Quatro s potrebnými údajmi a charakteristikou sortimentu, ktorý ponúkate. Následne vám Quatro poskytne údaje a informácie k implementácii. Viac informácií.

Postup implementácie splátkového systému QUATRO do e-shopu

1. Aktivujte si Quatro v sekcii NASTAVENIA / PLATOBNÉ BRÁNY / QUATRO (VÚB) - SPLÁTKOVÝ PREDAJ zakliknite políčko Aktívne a vyplňte údaje, ktoré ste získali od spoločnosti Quatro.

  • Store code – kód obchodu – číslo, ktoré vám bude pridelené od Quatra.
  • Kľúč zabezpečenia – kľúč Vám pridelí Quatro.
  • Zobrazovať kalkulátor od sumy – Vyplňte sumu, od ktorej sa bude zákazníkom zobrazovať v detaile produktu kalkulačka Quatro pre výpočet splátok.

Aktivácia a nastavenie Quatro (VÚB)

Po vyplnení uložte nastavenie kliknutím na tlačítko Uložiť v pravom dolnom rohu.

2. Na vašu stránku vložte logá alebo grafické bannery spoločnosti Quatro.

3. V NASTAVENIA / OBJEDNÁVKY / PLATBY vytvorte novú platbu pre QUATRO. Na záložke Rozšírené vyberte v poli Platobná brána možnosť Quatro (VÚB) a uložte.

Nastavenie spôsobu platby pre Quatro

4. Vykonajte testovací nákup na splátky podľa inštrukcií zamestnancov Quatra.

5. Ak testovací nákup prebehne správne, kontaktujte obchodných zástupcov Quatra.

Po úspešnej implementácii sa zákazníkom zobrazí možnosť platby cez splátkový systém Quatro. Pre ešte jednoduchší nákup v e-shope odporúčame Quatro kalkulačku.

Po dokončení obejdnávky v eshope bude zákazník presmerovaný priamo na stránku Quatra pre vyplnenie Online žiadosť o úver.