Späť

Prázdninové čítanie nielen pre e-shopárov

Pridané: 10:38, 20.07.2017 Počet zobrazení: 761

20 July 2017

Aby ste aj počas ciest mali k dispozícii hodnotné čítanie, ktoré pomôže Vášmu podnikaniu v ďalšom rozvoji, pripravili sme pre Vás zoznam zaujímavých článkov zo zdrojov, ktoré rozhodne odporúčame sledovať pravidelne.

Prázdninové čítanie nielen pre e-shopárov

 

☞ INŠPIRATÍVNE ČLÁNKY PRE ROZVOJ VÁŠHO PODNIKANIA A E-SHOPU

ako podnikať na internete, blogy a články o podnikaní na internete

 

1. TYINTERNETY – každý správny e-shopár je zároveň marketér. Preto nezaškodí oprášiť svoje vedomosti a prejsť všetky dostupné diely Príručky marketéra.

 

2. VČELISTĚ – aj po odhlásení z odberu e-mailov dokážete používateľov opäť osloviť a zaujať. Konkrétny príklad, ako znovu získať neaktívnych odberateľov od pilných včielok zo Včeliště.cz.

 

3. PIZZASEO – stále neviete, či má význam orientovať sa na tvorbu rôzneho obsahu pre Google? Rozhodne áno. V článku sa dočítate aj zaujímavý fakt, že na 34 % kľúčových slov sa vo výsledkoch zobrazí aj obrázok.

 

4. PODNIKATEL – všetkého s mierou – to platí aj na sociálnych sieťach. Ako nenaštvať a nestratiť svojich fanúšikov prehnanou propagáciou? Odpovede skúmal prieskum Sprout Social.

 

5. VZDELANIE – vzdelávanie zdarma a navyše z pohodlia domova Vám v tejto rýchlej dobe určite príde vhod. Marek Hnátek vybral zdroje, ktoré ponúkajú pred plateným programom ponúkajú základné vedomosti z online marketingu bez poplatku.

 

Veríme, že zdroje z domácej e-commerce scény pomôžu pri rozvoji podnikania na internete aj Vám.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre